Spokojení čtenáři

Tomáš pospíchal

 Úvěrový expert a realitní makléř www.tomaspospichal.cz

"Člověk by si řekl - co se asi dá psát o chůzi s hůlkami... Za mě je to velká paráda, má to obrovskou hodnotu a věřím, že se díky tomu najde mnohem více lidí, kteří NW zkusí."

Miloslav Látal

 Počítačové poradenství a kurzy, www.miloslavlatal.cz

 "E-book zdarma je opravdu hodně výživný. Super je podbarvení důležitých AHA sdělení (např. přepínáním měkké tkáně si pak vyvoláváme bolest páteře)"

Mgr. Karel Hrnciarik

Lékárník se zájmem o celostní medicínu
www.karelhrnciarik.cz

„E-booky se mi líbí, hodnotný obsah.

Dagmar Drastíková

Autorka cvičební metody Daflex System®
www.daflex-drastikova.cz

„Ivano, za mne musím říct , e-book máš luxusní. Škoda že nejsi taky naklonovaná v Beskydech.

Daniel Blažek


„Konečně mi někdo pořádně vysvětlil, co to ten Nordic walking vůbec je a jaký má přínos pro zdraví (rád chodím na túry zatím bez holí). Ivano, díky za ty 2 ebooky!

Tomáš Votěchovský

www.totalniplavani.cz

E-booky jsou pěkné, užitečné a praktické.“

Mariana Štichová

Manažer / Společnost

Přečetla jsem večer oba - je to skvělé, přehledné, stručné, jasné a srozumitelné i laikovi. Cviky na bolest zad určitě vyzkouším..Váš výklad je velmi propracovaný a i díky názorným obrázkům srozumitelný"

Lucie Vašínová

Plenkařství Joli Petit, www.JoliPetit.cz

E-book se mi líbí. Obsah je opravdu super. A ač jsem se o nordic walking nikdy nezajímala a e-book jsem nestudovala dopodrobna a sem tam jsem se začetla, mám daleko větší a jasnější představu, o co vlastně jde, jak na to správně a hlavně, proč bych to měla dělat. Opravdu se mě to jako neználkovi, laikovi líbí.

Stanislava Mrázková

www.stanislavamrazkova.cz

Nebýt Ivany Černíkové, asi by mi pojem Nordic Walking zůstal navždy utajen. Moje představa, že se jedná o jakousi náhražku sportu pro důchodce, se díky Ivaniným eBookům změnila v poněkud konkrétnější podobu.

Jarka Letáková


e - booky opravdu pomohly a vyprovokovaly mne k účasti na tvých trénincích. I když to jde pro mě ztuha, spousta let sportovní nečinnosti je sakra vidět a hlavně cítit při dýchání, tak jsou cíle vysoké. Z prvního tréninku mám velmi příjemné pocity."

Zdeněk Beseda


Váš e-book. paní Ivano, mi dal inspiraci jak rozpohybovat i tak líného člověka jako jsem já. A myslím, že je to možné v každém věku, čehož jsem sám důkazem. Dovedete i poradit o správném pohybování se a pomáháte odstranit i špatné návyky. Líbí se mi i Váš přístup k novým zájemcům. E-book hodně napoví, ale samotné výlety dokážou ještě více přesvědčit o užitečnosti tohoto sportu nebo pohybu. Výlety a současně i prováděná relaxační cvičení, které pořádáte v krásném prostředí Berounky, mě přesvědčily o správnosti mého rozhodnutí. Vždy se na tyto výlety těším, a proto jsem ochoten za nimi dojíždět i ze vzdálenějšího místa. Takto strávený víkend považuji za bezva relaxaci po celotýdenním pracovním shonu. Děkuji Vám za jejich pořádání a přeji další spokojené účastníky.

Zuzana Šucová


 "Dakujem za nw e book. Já sama posobim ako spec.pedagog a ucim zdravotnu tv. Na nasej skole som vclenila nw do osnov tv.

Ako bývalá bežkyňa a biatlonistka som nw zažila už ako dieťa skór v pldobe nordic running - viem o čom to je. Teraz sa venujem zavodne skalpu a som tiež dvojnasobna majsterka SR v nw a piata na svete.

Nordic walking ma postavil na nohy po operacii chrbtice. Mam tiez spracovane video a prednašku a prednasala som uz aj lekarom a zdravotnikom-fyzioterapeutom o metofike motivácii a benefitoch nordic walkingu na zdravi."

Daneš Reich


Jediné co jsem do přečtení eBooku o NW věděl bylo, že moje babička, která celý život chodí a běžně třeba 40 Km, tak říkala už před pár lety, že od doby, kdy dostala od Ježíška hůlky se jí chodí mnohem lépe a je to menší zátěž.

eBook je graficky zpracován naprosto úchvatně. A po obsahové stránce je plný jednoduše zodpovězených odpovědí na otázky, které Ti při čtení automaticky napadají. 

Líbí se mi také, že to máš doplněné o názorné fotografie a obrázky. Hned si to může každý lépe představit.

Rita Oubrechtová


Moc děkuji za vaše kvalitní rady a návody.Moje kolegyně nedávno prodělala

operaci páteře a to mě hodně polekalo,proto jsem si řeka ,že je nejvyšší čas něco pro to dělat.

Zkouším chodit dle vašich videí,chůze dostává užasnou dynamiku ,ale moc mi ještě nejde vypouštění hůlky.

Líbí se mi vaše veliké nadšenía vnitřní radost , vidím kolik dobra působíte mezi lidmi ve vašem okolí.

Přeji vám šťastný život chůze je pro mě výzvou“

Hana Mihočová


"E-booky jsem přečetla a budu číst ještě několikrát. Až pořídím hůlky na nastudování techniky budou bezvadné."

Pan Kaiser


Děkuji pomohlo, chodím již delší dobu, minimálně 3O minut. Současně s dietkou jsem sundal za dva měsíce 12 kilo

Hana Matochová


Krásný den. Jedním slovem - Úžasné. Žádná omáčka, jen důležité informace. Jsem Vám moc vděčná. Už přes rok se léčím s páteří - posunutí bederního obratle o 11mm, bolesti nohou a kolen.Co krok to bolest,potíže při vstávání po delším sezení, ztuhlost kloubů po delším stání,přesně jak popisujete.Po přečtení vašich e- booků a hlavně seznamu terapeutů, věřím, že se můj stav zlepší.Nikdy jsem o této metodě neslyšela a proto ještě jednou moc děkuji.

Miluše Klégrová


Veškeré informace a zkušenosti vztahující se ke zlepšení pohybového parátu vítám. E-Booky jsou pro mne velice užitečné.