Zážitkové výlety

Vydej se s námi po hřebenech  brdských lesů, romantickým údolím řeky Berounky nebo třeba na průzkum více či méně známých lomů v Českém krasu. 

Užiješ si pohodový den a poznáš skvělou partu lidí. S námi zaručeně dobiješ energii, z které budeš čerpat ještě dobrých pár dní a navíc společně zažijeme (ne)uvěřitelnou radost z pohybu.  Uvidíš, že zážitkové výlety s námi si zamiluješ.

Těšit se můžeš na pohybové hry a doprovodný outdoor fitness program s fyzioterapeutkou. Při cvičení se zaměřujeme na správné dýchání, klademe důraz na správné držení těla, posilování hlubokého stabilizačního systému a nechybí závěrečný strečink. 

Jak se obléknout?

Oblečení zvol především podle aktuálního počasí. Vhodné je funkční prádlo, které nesaje pot jako bavlna, ale odvádí ho ven. Pomáhá tak udržet tělo v suchu a v teple.

V chladnějších obdobích je vhodné nosit funkční prádlo ve dvou vrstvách + bundu, která nepropouští vítr, popř. je i nepromokavá.

V zimním období nezapomeň na rukavice a pokrývku hlavy - čepici nebo čelenku! Obleční by tě nemělo v pohybu nijak omezovat.

Batoh by měl mít spínání na prsou, event. ještě bederní pás, aby byl k zádům co nejlépe fixován. Vyhneš se tomu, že budeš co chvíli nahazovat sklouzávající ramenní popruhy.

Energie a (ne)uvěřitelná radost z pohybu

Vyber si zážitkovou akci s nordic walking