Co se o mně povídá?

Zuzana Kofnofcová

"Ještě jednou moc díky za ten super výlet. Čerpám z něho energii ještě dnes :-)

No samozřejmě mě to na tolik uchvátilo, že si prostě ty hole musím pořídit
"

Olga Procházková

Všem vřele doporučuji nordic walking a výlety s hůlkama, které pořádá Ivča. Chůze je skvělá pro celkovou kondici, protažení zad a jste v přírodě, takže i skvělý relax! Kromě toho poznáte spoustu nových a zajímavých lidí.

Mgr. Daniela Doubravová

www.fyziomotion.cz

"Díky Ivče jsem si zlepšila techniku Nordic Walking a nyní už můžu z této zdravé chůze získat pro své tělo ještě víc! Oceňuji ideální kombinaci instruktorky N.W. a fyzioterapeutky v jedné osobě. Příjemný výlet krásným lesem a akorátní náročnost terénu. Ivčo, ještě jednou děkuji, ráda se opět zúčastním na podobné akci"

Věra Kakešová

Výlety s Ivankou mi vždy dodají energii do dalších dnů. Vyčistím si hlavu při pobytu na čerstvém vzduchu, poznám nová místa, protáhnu se a zacvičím s fyzioterapeutem a ještě se sejdu s partou bezva lidí.

Díky Ivčo, že tyto výlety pro "lenochy" jako jsem já, organizuješ. Za mě máš jedničku s hvězdičkou a doufám, že Tě to bude ještě dlouho s námi bavit.

Radka Závorková

"Jsem pět měsíců po operaci bederní páteře a byla mi doporučena chůze s hůlkami. Začala jsem jako samouk, ale nebyla jsem si jistá jestli mám správnou techniku, tak jsem vyrazila na výlet s Ivčou a okamžitě jsem se nadchla pro tento druh pohybu.

Je naprosto úžasné, jak při chůzi zapojíme všechny svaly - hlavně břišní a při tom záda vůbec nebolí, ba naopak, je to balzám pro tělo i duši. Na výletech je fajn, že člověk pozná spoustu míst, nové lidi. Také si moc chválím během výletu protahovací a posilovací cviky a hlavně, jak jde člověk svižně. Bez hůlek by to tak nešlo.

E-booky mi pomohly ještě víc nastudovat vše o nordic walkingu, i to, k čemu je chůze dobrá a na co si dát pozor při výběru hůlek.

Ivčo, díky moc, že tohle pro nás děláš, je to moc fajn."

Káča Johnstone

"Chtěla moc poděkovat za krásný výlet okolo Srbska. Skvěle vybraná trasa, včetně osvěžení u vodopádů! Moc jsem si užila jak výlet, tak samotný Nordic walking.

Počáteční teorie spojená s nácvikem mi dala potřebný vhled. Pak jsem velmi ocenila, jak jsi se nám v průběhu výletu věnovala, ne vlezle, ne pořád, ale přesně ve chvílích, kdy jsem měla potřebu.

V půlce výletu jsem začala cítit svaly, o kterých jsem do teď moc nevěděla. Druhý den mě příjemně bolely svaly hlavně na zádech, ale zároveň byly i krásně uvolněné. 

Opravdu úžasný sport! Protahování a posilování v průběhu i na závěr tomu dodalo pomyslnou třešničku na dortu! Těším se zase někdy "na chozenou"! 

Miriam Stern

"Dnešní výlet jsem moc užila. Byl to můj první výlet s Ivankou a se všemi úžasnými lidi, kteří holdují "chůzi pro zdraví" a north walkingu. Cesta na Karlštejn v podzimní přírodě byla nádherná a nálada nás všech byla skvělá. Díky Ivance jsem jako začátečník docela zvládla techniku a hlavně udělala něco pro své zdraví. Děkuji Ivance a všem kamarádům za krásný den a moc se těším na příští výle"

Lenka Kubiášová

"Děkuji za krásný pohodový den, kdy jsem si mohla poprvé osahat hole a zároveň si užít krásné přírody i milé společnosti. Ráda se zas někdy něco nového přiučím.

Přeji hodně spokojených účastníků chodeckým výprav!"

Romana Keiseršotová

"Nordic walking jsem dnes vyzkoušela poprvé. Dnešní výlet mne nadchnul. 

Netušila jsem, jak rychle se dají zvládnout základy techniky nordic walking. Těším se na další výšlap."

Monika Beránková

Byla jsem na výletě na Plešivci v lednu, a ráda bych se zase přidala.

Pracuji v knihovně v kanceláři se starými časopisy (ne se čtenáři), a tak je pohyb na zdravém vzduchu a povídání velmi vítaná změna. A potřebuji zlepšovat koordinaci a pohybové stereotypy. Líbila se mi přátelská a přesná instruktáž 

Ingrid Krausová

Děkuji Ivance Černíkové za nádherný Nordic Walking den, výlet na Karlštejn i podhradí neměl chybu, nádherná atmosféra s prima partou lidí, psí smečkou a i sluníčko nás podpořilo. Co víc si přát. 

Zdeněk Beseda

Váš ebook. paní Ivano, mi dal inspiraci jak rozpohybovat i tak líného člověka jako jsem já. A myslím, že je to možné v každém věku, čehož jsem sám důkazem. Dovedete i poradit o správném pohybování se a pomáháte odstranit i špatné návyky. 

Líbí se mi i Váš přístup k novým zájemcům. Ebook hodně napoví, ale samotné výlety dokážou ještě více přesvědčit o užitečnosti tohoto sportu nebo pohybu.

Výlety a současně i prováděná relaxační cvičení, které pořádáte v krásném prostředí Berounky, mě přesvědčily o správnosti mého rozhodnutí. Vždy se na tyto výlety těším, a proto jsem ochoten za nimi dojíždět i ze vzdálenějšího místa. Takto strávený víkend považuji za bezva relaxaci po celotýdenním pracovním shonu. Děkuji Vám za jejich pořádání a přeji další spokojené účastníky.